Bandomieji variantai


Oge variantai geografijai 9. Bandomieji geografijos variantai

Oge variantai geografijai 9. Bandomieji geografijos variantai Įspėjimas apie spoilerį: lengva, jei naršote Rusijos žemėlapį, atidžiai perskaitote užduotis ir pateikiate išsamius atsakymus. OGE ekspertas, Foxfordo geografijos mokytojas Geografijos OGE yra bandomieji variantai užduočių, kurias reikia atlikti per 2 valandas: 17 užduočių, kuriose atsakymą sudaro vienas skaitmuo; 7 užduotys, į kurias atsakymas yra skaičius arba skaičių serija; 3 užduotys, į kurias atsakymas bus žodis ar frazė; 3 užduotys, kuriose turite pateikti išsamų komentarą.

Visos užduotys su trumpu atsakymu ir 23 užduotis įvertinamos vienu tašku, už 15 ir 20 užduotis galite gauti iki 2 taškų.

 • Dvejetainiai variantai paprasta kalba
 • Bendrinės lietuvių kalbos žodyno redaktorė: žodynas — autorinis darbas Danutė Liutkevičienė.
 • Dvejetainiai pasirinkimo sandoriai, siūlantys indėlį

Maksimalus viso darbo rezultatas yra Su šiais vaikinais papildomą darbą atlieku tik gegužę. Pasirengimas užtruks mėnesius, tai yra, jums reikia pradėti nuo vasario. Sėkmingas studentas gali pats pasirengti egzaminui, tuo tarpu bus naudinga paimti bent vieną mokytojo konsultaciją. Patyręs mokytojas jums pasakys, kuriuos bandomieji variantai naudoti atliekant tam tikrą užduotį, kad negaištumėte laiko ilgoms informacijos paieškoms.

Kokias medžiagas geriau naudoti OGE praktiškai nėra užduočių, kurios patikrintų geografijos žinias. Egzaminas turi parodyti, kad studentas geba naudotis atlasu. Todėl beprasmiška tirti vadovėlius, reikia analizuoti praėjusių metų užduotis iš FIPI svetainės. Atlasai yra naudingi atliekant pirmąsias 12 užduočių. Svarbu atsiminti, kad 7 klasės atlase yra pasaulio, žemynų ir vandenynų žemėlapiai, 8 klasės atlasas skirtas gamtai, o 9 klasė - Rusijos ekonomikai.

Bandomasis variantas. BANDOMASIS VAŽIAVIMAS.

Jei studentas yra sutrikęs, reikiamą kortelę galima rasti naudojant turinį. Norint prisiminti kalnų, jūrų ir miestų vietą, padės treniruotės su kontūro žemėlapiais ar užsidirbti pinigų pasirinkimo sandorių biržoje žemėlapiu. Atliekant kitas užduotis, sąlygoje pateikiama reikalinga informacija. Kaip atlikti užduotis Apsvarstykite 4 užduotį iš demonstracinės bandomieji variantai.

Būtina nustatyti, kuriame regione lavinos kelia ypatingą grėsmę. Pirmiausia pereikime prie sveiko proto ir supraskime, kad lavinoms reikalingi kalnai ir sniegas. Dabar, naudodamiesi kritulių žemėlapiu, fiziniu ir administraciniu Rusijos žemėlapiu, nustatome, kad aukščiausi kalnai ir sniegas yra Alanijoje - atsakymas Nr.

kaip užsidirbti pinigų neįprastoms idėjoms

Demonstracinės versijos 10 ir 11 užduotys atliekamos remiantis siūlomu meteorologiniu žemėlapiu. Likę simboliai pažymėti, pavyzdžiui, išsipūtimais - šiltas atmosferos frontas, įpjovomis - šaltas.

Žemėlapyje aiškiai matyti, kad šiltas atmosferos frontas buvo arti Blagoveščensko. Bandomieji variantai miestai yra per toli nuo ciklono zonos. Demonstracinės versijos Kadangi Blagoveščensko link artėja šiltas atmosferos frontas, šį miestą reikėtų pasirinkti kaip atsakymą į 11 užduotį.

Patikrinkime kitas galimybes: šaltasis frontas artėja prie Petrozavodsko, o Elista ir Abakanas yra toli nuo ciklono veikimo zonos. Demonstracinės versijos Klausimas, kurio geografinis mąstymas yra naudingas, bus iškeltas 27 užduotyje.

Yra 4 taškai, paprastai du šiaurėje ir du pietuose.

dvejetainiai variantai 500 proc

Būtina išsiaiškinti, kuriam miestui priklauso klimatograma. Aš patariu jums vadovautis algoritmu: 1. Mes nustatome, kuriame bandomieji variantai yra norimas miestas.

Jei sausį šilta, o liepą šalta, tai reiškia pietuose, jei priešingai - šiaurėje.

Žiūrime, kiek iškrinta kritulių. Pasirinkimo sandorių reitingas studentams sutelkti dėmesį į mm per metus rodiklį Maskvai ir palyginti duomenis su šia suma. Skaičius nurodo kritulių kiekį. Šiuo atveju ne ką daugiau nei Maskvoje, todėl vargu ar miestas bus prie vandenyno.

Bandomieji variantai tarp A ir B mes pasirenkame antrąjį variantą, esantį žemyno interjere. Kaip išvengti klaidų Prieš atsakydami perskaitykite užduotį Mokiniai daro tipiškas klaidas skubėdami ir nerūpestingai.

Bandomasis variantas.

Pavyzdžiui, 26 užduotyje reikalaujama išvardyti veisles, pradedant senesnėmis, o studentas nurodo atvirkštine tvarka. Kitas atvejis: 24 užduotyje studentas puikiai supranta, kad Čukotkos ir Kamčiatkos gyventojai pirmieji švenčia Naujuosius metus, o atsakydami viską supainios. Todėl užduotį reikia atidžiai perskaityti ir dar kartą perskaityti prieš užrašant atsakymą.

Demonstracinės versijos Pateikite išsamų, išsamų atsakymą 20 užduotis reikalauja parodyti, kad mokinys gali skaityti žemėlapį. Čia reikia pasistengti ir aprašyti kiekvieną pateiktą skyrių, kitaip atsakymas bandomieji variantai neišsamus.

Pavyzdžiui, šio žemėlapio užduotyje ūkininkas turi pasirinkti vietovę, kurioje sniegas anksti tirpsta, o vasarą yra daugiau saulės spindulių. Taip pat turėtų būti patogu iš jo paimti derlių į konservų fabriką. Patvirtindamas savo atsakymą, studentas turi nurodyti dvi priežastis. Gerai atsakydamas, studentas parašys, kad 3 sklypas yra pietiniame šlaite, bet per toli nuo kelio, o 1 sklypas yra arti kelio, tačiau šiauriniame šlaite, todėl nė viršutinė bitkoino piniginė iš jų visiškai neatitinka ūkininko reikalavimų.

Kokia tvarka atlikti užduotis Geografijos OGE turėtumėte bent apytiksliai vadovautis šalies žemėlapiu. Egzaminas nereiškia, kad studentas 15 minučių ieškos Valdų ar Tatarstano Respublikos. Aš patariu jums pasirinkti egzamino atlikimo strategiją, atsižvelgiant į kortelės mokėjimo lygį. Jei studentas lengvai naršo Rusijos geografiją, tada geriau užduotis atlikti eilės tvarka.

Pavyzdžiui, tokiam absolventui nebus sunku iš sąrašo pasirinkti šalį, su kuria Rusija ribojasi su jūra ir sausuma. Jei kyla problemų dėl žemėlapio, turėtumėte praleisti tokio tipo užduotis.

Šios reikšmės apskaičiuotos nevertinant konkrečių eksploatavimo ir važiavimo sąlygų. Visi pateikti duomenys yra bazinių ES modelių su standartine įranga. Papildoma įranga ir gamykloje montuojami priedai gali lemti šiek tiek didesnes nei nurodyta degalų sąnaudas ir išskiriamo CO2 kiekį. Duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nėra susiję su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis.

Pas juos bus galima grįžti, jei liks laiko. Geriau sutelkti dėmesį į 8—21 užduotis, kuriose visa reikalinga informacija yra klausime ir jo paaiškinime.

Ką atsiminti 1. Fizinis ir administracinis pasaulio žemėlapis turi būti ištirtas iš anksto - egzaminui nebus laiko ilgai ieškoti upių ir miestų. Vietoj vadovėlio geriau iš karto spręsti demonstracines versijas. Taip pat naudinga atlikti ankstesnių metų užduotis, norint prisiminti geografinių objektų vietą. Egzaminui galite pasiruošti patys naudodamiesi FIPI svetaine ir trimis atlasais: 7, 8 ir 9 klasei.

 • Veiksmingos dvejetainių opcionų prekybos strategijos
 • Šios reikšmės apskaičiuotos nevertinant konkrečių eksploatavimo ir važiavimo sąlygų.
 • Alobt dvejetainiai variantai

Norėdami tai padaryti, turite ištirti kodifikatorių ir OGE specifikaciją geografijoje, taip pat atidžiai perskaityti vertinimo kriterijus ir teisingų atsakymų pavyzdžius. Patyręs mokytojas išmokys jus veikti pagal algoritmą ir pasakys, kuriame atlase ieškoti informacijos kiekvienai užduočiai. Jei studentas nėra susipažinęs su Rusijos geografija, geriau sutelkti dėmesį į 8—21 užduotis, kurioms nereikia žemėlapio žinių. Dvidešimtoje OGE užduotyje geografijoje tikrinamas devintųjų klasių bandomieji variantai gebėjimas skaityti geografinius žemėlapius.

Sąlyga ta pati - kažkas pasirenka vietą konkrečiam tikslui pavyzdžiui, įrengti sporto aikštelę ar daržo sodą ; atsižvelgiant į tas savybes, kurias jis turėtų turėti. Būtina išsiaiškinti, kuri iš trijų žemėlapyje nurodytų dalių jam labiau tinka, ir pateikti du argumentus prie pasirinkto atsakymo.

Visi simboliai, reikalingi sprendimui priimti, yra nurodyti žemėlapyje. Įvertinimo sistema Didžiausias šios užduoties balas yra 2.

Deals on wheels - Kaip tai veikia?

Ji suteikiama, jei svetainė parinkta teisingai ir nurodomos dvi teisingos, kompetentingos pasirinkimo priežastys. Jei nėra pateisinimų ar jie yra neteisingi, studentas gauna 0 taškų, net jei svetainę pasirinko teisingai. Tipinių OGE 20 numerio variantų analizė geografijoje Pirmasis užduoties variantas Berniukai pasirenka vietą žaisti futbolą. Įvertinkite, kuri svetainė gamos prekyba tinkamiausia šiam tikslui, ir nurodykite dvi savo pasirinkimo priežastis.

Todėl tinkamas variantas yra 2 skyrius. Parašykime atsakymą: 2 siužetas geriau tinka.

bitkoinų kursas biržose

Čia nėra medžių, krūmų, plyšių ar skylių. Antrasis užduoties variantas Studentai pasirenka slidinėjimui tinkamą vietą. Nustatykite, kuri iš žemėlapyje nurodytų sričių yra tinkamiausia šiam tikslui.

reikia greitai užsidirbti pinigų

Pateikite dvi atsakymo priežastis. Todėl teisingas atsakymas yra 2.

uždarbis internete dirba tinginiams

Mes rašome atsakymą: 2 sklypas yra tinkamas, nes: Jis yra gerame šlaite. Trečiasis bandomieji variantai variantas Miškininkas parenka vietą, kuri geriausiai tinka sodui kurti.

Jam reikia vietos, kurioje pavasarį anksti tirpsta sniegas, o vasarą saulė gerai sušildo dirvą. Taip pat turėtų būti patogu pervežti derlių iš konservų fabriko iš ten. Nustatykite, kuri vieta miškininkui labiausiai tinka, ir pateikite 2 balus, kurie patvirtintų jūsų atsakymą. Šlaitas, kuriame bandomieji variantai 2 vieta, sušyla mažiau. Todėl tinka 1 skyrius.

 1. Kaip užsidirbti pinigų investuojant 1000
 2. Oge variantai geografijai 9. Bandomieji geografijos variantai
 3. Тесно прижалась к нему и поцеловала.
 4. Nusipirk satoshi
 5. Следует благодарить Бога за Патрика, Элли и Бенджи.

Atsakymas atrodo taip: Tinkama vieta yra numeris 1, nes: Jis yra ant šlaito, kurį dieną gerai apšviečia saulė. Jis yra visai šalia greitkelio. Kiekviena galimybė apima skirtingo tipo ir sunkumo užduotis visose pagrindinės mokyklos geografijos mokymo sekcijose: geografinės informacijos šaltiniai; Žemės ir žmogaus prigimtis; žemynuose, vandenynuose, tautose ir šalyse; gamtos valdymas ir bandomieji variantai Rusijos geografija. Nemažas egzaminų medžiagos bankas suteikia puikią galimybę intensyviai mokytis ir įsisavinti žinias, įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus sėkmingai išlaikyti OGE.

Kad būtų lengviau atlikti užduotis, priede yra kontūrų žemėlapiai. Knygos pabaigoje pateikiami visų užduočių savęs patikrinimo atsakymai.

kriptos žetonas

Pavyzdys iš pamokos Darbo instrukcijos Egzamino darbą sudaro 30 dalykų. Geografijos darbams atlikti reikia 2 valandų minučių. Darbe yra 1 7 užduotys, kuriose pateikiami atsakymų variantai. Atsakymas į tokias užduotis surašomas vieno skaitmens forma, kuri atitinka teisingo atsakymo numerį.

Parašykite šį paveikslą atsakymo lauke darbo tekste. Darbe yra 3 užduotys, kurioms reikia įrašyti atsakymą žodžio ar frazės pavidalu, ir 7 užduotys, kuriose atsakymą reikia įrašyti skaičiaus ar skaičių sekos pavidalu. Atliekant šias užduotis, atsakymas įrašomas egzamino darbe tam skirtoje vietoje.

Registruokitės "Toyota" bandomąjam važiavimui

Jei užrašote neteisingą atsakymą, užbraukite ir šalia parašykite naują. Darbe yra 3 užduotys 15, 20 ir 23į kurias reikėtų pateikti išsamų atsakymą. Atsakymai į šias užduotis įrašomi į atskirą lapą ar formą. Pirmiausia užsirašykite užduoties numerį ir atsakymą į jį. Atliekant darbus leidžiama naudoti 7, 8 ir 9 klasių geografinius atlasus, liniuotes ir neprogramuojamus skaičiuotuvus.

Atlikdami užduotis galite naudoti juodraštį. Įrašų juodraščiai į klasifikavimo darbą neįskaitomi. Sumuojami jūsų gauti balai už atliktas užduotis. Stenkitės atlikti kuo daugiau užduočių ir surinkti daugiausiai taškų. Linkime sėkmės!