Carapet variantai


Lazerinės sistemos graviravimui ir pjaustymui Siūlomos CO2 lazerines sistemos nemetalinių medžiagų graviravimui ir pjaustymui.

carapet variantai

Gamintojas Golden Laser. Lazerinėse sistemos naudojami nuo 60 W iki W CO2 lazeriai. Apdribimo laukas nuo × mm iki × mm.

carapet variantai

Galimi modeliai su motorizuotu stalo aukščio reguliavimu. Priklausomai nuo apdribamos medžiagos tipo naudojami korinės honeycombe arba peilinės knife strip konstrukcijos padėklai. Galimi sistemų variantai su automatinio vaizdo atpažinimo sistema.

carapet variantai

Pjaustomos ir graviruojamos medžiagos:  mediena, faniera, medienos drožlių plokštės, popierius, kartonas, įvairūs plastikai, oda, tekstilės medžiagos ir daugelis kitų. Kitiems specializuotiems taikymams Golden Laser siūlo didesnio apdribimo lauko sistemas su CO2 lazeriais, kurių galingumas iki W. Golden Laser yra profesionalios lazerinės technikos, skirtos lengvajai pramonei, gamintojas, savo veiklą pradėjęs metais.

Sužinokite, kaip tinkamai užpildyti kilimines dangas, kad puoštų kilimėlį by Cheryl Simmons Share on Facebook Share on Twitter Įrišimo, sumušimo ir puošmenų kiliminės briaunos Jei norite, kad iš kilimų liekanos ar iš plaukiojančios kiliminės drožlės išvyniokite rutulįyra keletas kraštų apdailos galimybių, kad išvengtumėte nudegimo.

Įmonė yra listinguojama Šenženo akcijų biržoje nuo metų akcijų biržos kodas Sistemose naudojami pasaulinio garso gamintojų Coherent, Rofin ir Synrad lazeriai, Scanlab galvoskaneriai ir Hiwin pozicionavimo sistemos. Golden Laser gamybinė carapet variantai randasi Wuhane, Hubėjaus provincijoje, garsėjančia Wuhan Optics Valley, didžiausiu Kinijos lazerinių ir optinių technologijų pramonės centru.

10 Bedroom Mural Ideas

Platesnė informacija — gamintojo tinklalapyje.