Finansinis pasirinkimas.


finansinis pasirinkimas

Pirkėjas gali turėti galimybę gauti didelį pelną ir pelną, tačiau taip pat gali rizikuoti juos prarasti. Mainais už minėtos rizikos prisiėmimą pardavėjas gaus priemoką, vadinamą komisiniu. Per finansinės galimybės Galima prekiauti daugybe priemonių, pavyzdžiui: akcijomis, akcijų indeksais, valiutomis ir prekėmis.

finansinis pasirinkimas

Galimybių tipai Parduoti finansinį pasirinkimą: tie, kurie suteikia asmeniui teisę ne pareigą parduoti finansinę priemonę už jau nustatytą kainą galiojimo pabaigos dieną. Jei turto kaina mažėja, investuotojas bus pritrauktas pasirinkimo sandorio ir parduos.

finansinis pasirinkimas

Pirkimo finansinis pasirinkimas: jie suteikia asmeniui teisę ne pareigą nusipirkti finansinį turtą už tam tikrą kainą ir sutartą dieną. Pasirinkdamas pirkimo pasirinkimo sandorį, investuotojas tikisi, kad turtas augs labiau. Jei pasibaigia galiojimo laikas ir kaina finansinis pasirinkimas iš pradžių nustatytą kainą, investuotojui bus įdomu pasinaudoti pasirinkimo galimybe. Norint veikti tokio tipo rinkose, reikia patirties, nes jomis labai manipuliuojama.

finansinis pasirinkimas

Jei esate ką tik pradėjęs investuotojas, nuo Puoselėti šveicarąpatarėjai ir finansų ekspertai, mes rekomenduojame investuoti į likvidžias rinkas, turinčias sklandų, nuoseklų ir reguliuojamą judėjimą, pavyzdžiui, į rinką forex arba valiuta.