Kamino prekyboje


Kamino įdėklai paprastai ir greitai montuojami naujai statomame name pajungiant šildymo katilą su kaminu.

Senesnės statybos name vienasieniai įdėklai montuojami į kaminą kaip murinio kamino papildymas, skirtas apsaugai nuo kondensato poveikio, kuris susidaro degant skystam, kietam ar dujiniam kurui. Vidinėje kamino dalyje susidaręs kondensatas skverbiasi per plytas bei tinką ir užšalęs ardo kaminą. Tai tapo ypač aktualu ėmus naudoti modernius šildymo prietaisus, kurie yra žymiai efektyvesni, o tuo pačiu ir dūmų temperatūra yra žemesnė.

SW ,00 EUR ,00 EUR Dūmtraukių sistema pagaminta iš nerūdijančio plieno, skirto naudoti sausomis sąlygomis - tuomet, kai nesusidaro kondensatas.

Sumontavus kamino ideklą ne tik apsaugoma nuo kondensato susidarymo, bet ir pagerėja kamino efektivumas ir trauka. Kadangi kondensatas tokiu būdu nesusidaro, dūmtraukio eksploatavimo laikas ženkliai kamino prekyboje.

kamino prekyboje

Įdėklų kamino prekyboje lygios todėl būna mažiau suodžių, o ir jų valymas lengvesnis. Kamino įdėklai iš nerūdijančio plieno yra atsparūs suodžių gaisrui, kurio metu temparatūra kamine gali pakilti net virš laipsnių.

Šie dumtraukiai dažniausiai tvirtinami prie jau pastatyto pastato išorės konstrukcijų, bet gali būti montuojami ir pastato viduje. Sistema yra atspari suodžių gaisrui, tinka naudoti bet kokiomis sąlygomis.

Sėkmingai išplėtotas logistikos tinklas ir darbas tiesiogiai su kaminų komponentų gamintojais leidžia Jums pasiūlyti greitą ir sklandų produktų tiekimą bei geriausias kainas. Mūsų specializacija — šiuolaikiški moduliniai kaminai, keramikiniai kaminai, kaminų sistemos.

Pristatomi kaminai susideda iš dviejų skirtingo skersmens vamzdžių. Tarp šių vamzdžių yra šiluminės izoliacijos sluoksnis, kuris apsaugo dūmtraukį nuo greito atvėsimo, sulaiko šilumą. Izoliacijos sluoksnio storis priklauso nuo katilų kuro rūšies.

kamino prekyboje

Dvisieniai dumtraukiai yra lengvi, greitai sumontuojami. Jie tinka beveik visiems šildymo įrenginiams atitinkamai parinkus vidinio plieno rūšį.

kamino prekyboje

Kaminų įdėklų sistemą, taip užtikrindami nepriekaištingą galutinio produkto kokybę. Turime sukaupę ilgametę patirtį, esame šios srities specialistai. Konsultuojame jums iškilusiais klausimais.

  • Keraminiai kaminai statomi kaip nepriklausoma konstrukcija, izoliuota nuo likusių pastato dalių.
  • Kaminai, židiniai, krosnelės l Prekyba, montavimas Kas yra kamino prekyba Turinys Vienasienių kaminų sistema iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno.