Kriptomatai Prahoje, „elarto.lt“ – patikima ir šiuolaikiška savitarnos įrenginių apsauga | elarto.lt


Vilnius, Lietuva. Lapkričio 12—13 d. Uzbekistanas, Taškentas. Lapkričio19—21 parinkčių programa. Kvala Lampūras, Malaizija.

Tarptautinės bankomatų asociacijos ATMIA bankomatų inovacijų ir apsaugos technologijų kongresas angl.

Lapkričio 26—27 d. Taškentas, Uzbekistanas. Centrinis įmonės biuras įrengtas Azerbaidžano sostinėje, o du techninės priežiūros centrai — Baku ir Gendžėje.

Profesionali 20 darbuotojų komanda visoje šalyje teikia specializuotos įrangos priežiūros paslaugas ir įgyvendina technologinius projektus stambiausiems šalies bankams bei prekybos centrams. Aukšta teikiamų paslaugų kokybė, kompetentingi specialistai — pagrindiniai veiksniai, lemiantys stabilią įmonės plėtrą ir klientų pasitikėjimą. Džiugu, kad dauguma mūsų kriptomatai Prahoje dirba įmonėje nuo jos įkūrimo. Mes kaip viena šeima, vieninga komanda. Kartu dirbame, kartu augame. Jie kai ko mokosi iš manęs, o aš iš jų, — pasakoja Kriptomatai Prahoje.

Įmonės komandoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, baigę bankinės įrangos gamintojų mokymus. Ne mažiau nei profesiniai pasiekimai, itin kriptomatai Prahoje ir asmeninės darbuotojų savybės. Vasaros išvykos gamtoje, bendras laisvalaikis neformalioje aplinkoje dar labiau suartina darbuotojus, ugdo komandinę dvasią.

Naujamečiame vakare kolektyvas tradiciškai aptaria metų rezultatus ir ateities planus. Tai dar viena mūsų tradicija. Futbolo lauke išryškėja daugybė žmogaus charakterio bruožų: reakcijos greitis, ryžtas, ištvermė, sugebėjimas būti komandos dalimi. Beje, konkurencija Azerbaidžane tikrai nemaža.

Šiuo metu šalies finansinis sektorius pagaliau atsigauna po m. Sparčiai plėtojama negrynųjų pinigų ekonomika. Rinkoje randasi naujų mokėjimo sistemų, naujų sprendimų ir novatoriškos įrangos tiekėjų.

Vienas iš pagrindinių užsakovų reikalavimų — tai, kad bankinis įrenginys atliktų daug funkcijų. Vis daugiau bankų dėmesio sulaukia bankomatai su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistemomis ir biometrijos technologijos. Dar viena svarbi įmonės veiklos kryptis šioje šalyje — mažmeninė prekyba. Dar m. Tačiau pasaulis keičiasi, konkurentai nemiega. Turime būti aktyvesni, mobilesni, žengti žingsniu priekyje kitų. Linkiu visiems mums sėkmės!

facebook komentarai

Žinoma, Baltijos šalys turi daug bendra, tačiau skirtingose srityse, taip pat ir bankiniame sektoriuje, pastebima nemažai specifinių skirtumų. Steigdama antrines įmones Latvijoje m. Estija šiuo metu lenkia Latviją ir Lietuvą šalių ekonomikos konkurencingumo reitinge ir laikoma technologiškai pažangiausia Baltijos šalimi. Ar didelė konkurencija? Kokie darbuotojai dirba įmonėje? Kaip viskas prasidėjo? Kokius kriptomatai Prahoje etapus išgyveno įmonė?

Prieš 14 metų kriptomatai Prahoje pradėjome bemaž nuo nulio. Įmonėje tuomet buvo tik vienas darbuotojas, kuris turėjo ambicingą tikslą — išplėsti bankomatų tinklą visoje Estijoje. Vėliau mūsų komanda augo didėjant savitarnos įrenginių skaičiui.

Žinoma, įmonė išgyveno pakilimų ir nuopuolių, tačiau, manau, tai natūralus dalykas bankinio sektoriaus verslui. Bankomatų rinka Estijoje nedidelė, klientų nedaug, todėl turime būti labai lankstūs ir atsižvelgti į visus kiekvieno užsakovo poreikius.

Rene Rozov Aukšti techninės priežiūros standartai, griežtos sutarčių su bankais sąlygos lemia didelius mūsų darbo reikalavimus. Privalome dirbti greitai, itin kokybiškai ir tiksliai. Kaip pasikeitė bankinis sektorius nuo įmonės įkūrimo iki dabar? Kaip keitėsi bankinės technologijos, kito jų poreikis? Futuristinis įrangos dizainas ir aukštosios technologijos.

Su banko kortelėmis susijusių nusikaltimų padaryti nuostoliai metais viršijo 7 mlrd. JAV dol. Publikuota: m. Rusijos bankų patirta žala metais siekė apie 1,4 mlrd. Tokius duomenis pateikia portalas banki.

Jau tuomet susidariau viziją, kaip visa tai galėtų atrodyti mano šalyje. Tačiau ir dabar Estijoje vis dar nėra banko skyriaus, kuriame Jurijaus mikheevo variantai personalo.

  • Metinis žurnalas by Penki kontinentai - Issuu
  • Variantų konstrukcijos yra
  • Parinktys dvejetainės strategijos
  • "Я их никогда не увижу", - мгновенно подумала Николь, пытаясь противиться приливу скорби.
  • Я не могу за тобой угнаться.
  • Dvejetainių parinkčių virtuvė
  • „elarto.lt“ – patikima ir šiuolaikiška savitarnos įrenginių apsauga | elarto.lt

Taip, grynųjų pinigų operacijas atlieka bankomatai, tačiau dauguma paslaugų vis dar teikiamos kaip įprastai. Itin sparčiai besivystančiame pasaulyje egzistuoja nuolatinis inovacinių įrenginių poreikis, todėl mes stengiamės nustebinti savo klientus, siūlydami jiems naujovių.

Ar didelė konkurencija šalies rinkoje? Konkurencija egzistuoja, tačiau ji sveika. Manau, kad mums šia prasme pasisekė. Užtektų vieno rimto konkurento, kad būtų pakeista visa rinka, nes Estija kriptomatai Prahoje nedidelė šalis vos 1,3 mln.

Joje nėra vietos konkurencinei kovai. Klientų čia taip pat nedaug, todėl jei nors vieną iš jų prarastume, tai smarkiai pakenktų verslui. Kas yra Jūsų sėkmės paslaptis? Tai buvo iššūkis ne tik bankams, bet ir mums. Žiniasklaida atidžiai stebėjo kiekvieną žingsnį, todėl negalėjo būti jokių klaidų. Nacionalinės televizijos tiesioginiame eteryje Estijos Ministras Pirmininkas iš bankomato išsiėmė pirmąjį eurą. Viskas suveikė nepriekaištingai!

Vėliau gavome oficialų atsakingo banko direktoriaus padėkos laišką. Šis projektas turėjo didžiulės įtakos mūsų tolimesnei plėtrai ir klientų pasitikėjimui.

Mūsų sėkmės paslaptis — atsidavusių, protingų ir darbščių darbuotojų komanda. Esu įsitikinęs, kad subūrus aktyviai savo tikslų siekiančią komandą ir pasitelkus jos veiklą tinkamai nukreipiantį vadovą, galima užkariauti bet kokias viršūnes! Tarp jų yra ir jaunimo, tačiau dauguma vidutinio amžiaus. Pusė komandos dirba Taline, kita pusė pasklidusi po skirtingus Estijos miestus.

Visi darbuotojai — profesionalai, savo srities žinovai. Beje, vienas iš mūsų kriptomatai Prahoje inžinierių laikomas labiausiai patyrusiu specialistu visoje Estijoje. Jis šioje srityje dirba jau kriptomatai Prahoje 25 metus — nuo bankomatų eros mūsų šalyje pradžios. Laisvalaikį dauguma darbuotojų mėgsta leisti aktyviai: keliaudami, žvejodami, sportuodami. Ir vis dėlto, manau, kad kiekvienam svarbiausia — bendras laikas su savo šeima.

Apibūdinkite savo darbo atmosferą Mūsų darbas reikalauja kruopštumo ir tikslumo. Kiekvienas komandos narys susitelkęs ties konkrečia savo užduotimi, nepaisant to, draugiški pajuokavimai ir juos lydintis juokas yra svarbi mūsų kasdienybės dalis.

Kokius šių kriptomatai Prahoje tikslus esate išsikėlę? Šiuo metu trys iš keturių Estijos bankų yra mūsų klientai. Pritraukti paskutinį iš jų — mūsų sena svajonė, maksimali užduotis.

Privalome ir toliau tobulinti vidinius procesus, kad klientams galėtume teikti aukštos kokybės paslaugas. Norėtųsi, kad bankai būtų atviresni inovacijoms ir drąsiau priimtų naujas technologijas — tiek bankinę techninę įrangą, tiek įvairius programinius sprendimus. Mes tikrai jiems turime ką pasiūlyti! Tiesa, įmonės veikla prasidėjo nuo nediduko biuro Almatoje ir vos dviejų darbuotojų komandos. Keletą metų bendrovė dirbo kaip Lietuvos kriptomatai Prahoje atstovė šioje šalyje, o m.

Per tą laiką nueitas sudėtingas ir ilgas kelias, kad būtų pasiekti išsikelti tikslai ir įgytas klientų bei partnerių pasitikėjimas. Interviu mūsų žurnalui jis pasidalijo savo mintimis apie draugišką komandą, konkurenciją rinkoje, papasakojo, kokius tikslus jis, kaip naujasis direktorius, išsikelia asmeniškai sau ir visai komandai.

Ką Jums asmeniškai reiškia vadovavimas? Būti vadovu — tai tikras menas. Viena vertus, tu turi stebėti ir koordinuoti visus vykstančius procesus, mokėti planuoti pavaldinių darbą, spręsti iškilusias problemas.

Kita vertus, svarbu įgyti komandos pasitikėjimą ir pagarbą, naudotis savo autoritetu ir būti komandos dalimi, nes mes kartu dirbame dėl savo įmonės plėtros.

Man, kriptomatai Prahoje naujam vadovui, ypač svarbu ne tik išlaikyti, bet ir pakelti ankstesnės vadovybės nustatytą kartelę. Nuo ko priklauso įmonės sėkmė? Kokia yra darnaus kolektyvo paslaptis? Be abejonės, svarbiausia kiekvienos įmonės darbo sąlyga — personalas. Būtina atitikti savo pareigybės kriterijus, tačiau profesiniai įgūdžiai dar nėra kolektyvo sėkmingo darbo rodiklis. Kad darbuotojai dirbtų vieningai, kaip kriptomatai Prahoje, reikalingas savitarpio supratimas ir bendras noras pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Mūsų įmonė, savo ruožtu, rūpinasi darbuotojų kompetencija ir kasmet organizuoja įvairius kvalifikacijai kelti skirtus kursus.

Sėkmingos komandos paslaptis yra kiekvieno darbuotojo domėjimasis bendru rezultatu. Koks Jūsų kolektyvas? Mūsų įmonėje dirba 81 specialistas. Komanda jauna, vidutinis darbuotojų amžius — eri metai. Mūsų kolektyvas draugiškas, atsakingas. Kad ir kokia sunki situacija susiklostytų, visuomet dvejetainiai variantai androidams pasirengę padėti vieni kitiems. Ar greitai auga įmonė? Mūsų įmonės plėtra yra tiesiogiai susijusi su šalies bankų sektoriaus situacija.

Visame Kazachstane įrengtų bankomatų skaičius jau viršijo 11 tūkst. Daugiau nei ies procentų jų priežiūros paslaugas teikia mūsų specialistai. Bendrovė ir toliau aktyviai investuoja į savo regioninio tinklo plėtrą, tad pamažu auga ir komanda. Per metus įdarbiname vidutiniškai 5—7 žmones. Mes pažįstame visus savo konkurentus asmeniškai. Tai kelios įmonės, teikiančios panašias paslaugas ir parduodančios bankinę įrangą. Kartu turime pripažinti, kad kai kurių konkurentų įranga tikrai nėra prastesnės kokybės, tad jie neleidžia mums užsimiršti.

Kiekvienas prarastas sandoris mus daro stipresnius, o kiekviena pasirašyta sutartis suteikia pasitikėjimo ir užtikrintumo, kad einame teisinga linkme. Gyvenant aršios konkurencijos sąlygomis, svarbiausia nelėtinti kriptomatai Prahoje ir ieškoti nestandartinių būdų įgyvendinant naujas užduotis. Ar dažnai svečiuojatės Lietuvoje? Kokie įspūdžiai čia apsilankius? Vilniuje įsikūrusiame biure apsilankau maždaug kartą per metus.

Paprastai, kai turiu galimybę iš Kazachstano į Lietuvą palydėti mūsų šalies bankininkus. Mano įspūdžiai išskirtinai teigiami, nes mus visada priima labai kriptomatai Prahoje. Taip jau tradiciškai susiklostė, kad kasmet į pagrindinę įmonę stengiamės siųsti ne tik vadovus, bet ir inžinierius, vadybininkus. Darbuotojams, kurie per metus pasižymėjo savo puikiu darbu, tokie vizitai yra savotiškas paskatinimas.

Tikiuosi, kad šią tradiciją tęsime ir toliau.