Oficiali svetainė


  • Svetainės struktūra – Piccolo Tiepolo, Svečių namai Venecijoje | Oficiali svetainė
  • Su teise pirkti ar pirkti
  • Mary Kay Lietuva | Oficiali Svetainė
  • Svetainės struktūra – Motelli Rovaniemi, Moteliai Rovaniemyje | Oficiali svetainė

WebDirect slapukų nuostatai Galioja nuo m. Nuostatais apibrėžiama, kaip mes naudojame asmeninius duomenis, surinktus svetainėje www. Duomenų rinkimas Jums lankantis mūsų Svetainėje arba peržiūrint tikslines reklamas mes automatiškai renkame duomenis naudodamiesi Slapukais.

Naudodamiesi Slapukais renkame šią informaciją: IP adresas, įrenginio ID, peržiūrėti puslapiai, naršymo informacija, naršyklės tipas, operacinė sistema, interneto paslaugų tiekėjas, laiko žyma, nukreipiantysis URL adresas ir vietos informacija, priklausomai nuo jūsų naudojamo įrenginio.

#KAUNASTIC KELIONEI

Daugiau informacijos apie Slapukus: Slapukai yra maži elektroninės informacijos kiekiai, kuriuos kodėl negali užsidirbti pinigų siunčia lankytojo naršyklei ir kurie yra saugomi lankytojo kietajame diske.

Jei apsilankote mūsų svetainėje, mes į jūsų kompiuterį atsiunčiame slapukų. Jei nerimaujate dėl slapukų savo įrenginyje, galite nustatyti savo naršyklę taip, kad Slapukai būtų atmetami, arba būtų rodomas pranešimas kai Slapukas yra siunčiamas, kad galėtumėte nuspręsti, ar norite jį priimti.

Iš savo įrenginio galite ištrinti Slapukus. Jei nuspręsite blokuoti arba ištrinti Slapukus, tam tikros svetainės funkcijos gali veikti neteisingai.

oficiali svetainė uždirbti tikrai greitai

Galime naudoti pikselius, kad oficiali svetainė arba atpažintume Slapukus jūsų įrenginyje, jei jūs naudojatės kitomis paslaugomis. Trečiųjų šalių Slapukai: leidžiame tam tikroms trečiosioms šalims diegti Slapukus. Jei turite klausimų, kuriuos Slapukus naudojame ir kurios trečiosios šalys gali diegti Slapukus, susisiekite su mumis toliau nurodytais būdais.

oficiali svetainė sėkmė prekiaujant dvejetainiais opcionais

Apdorojimo tikslai Naudojame jūsų informaciją, taip pat ir asmeninius duomenis, surinktus naudojantis Slapukais, šiais tikslais: A. Mūsų Svetainės paslaugoms teikti: Slapukais surinktą informaciją naudojame tam, kad galėtumėte naudotis Svetaine. Slapukai padeda įgyvendinti šiuos teisėtus mūsų verslo interesus.

  • elarto.lt | Oficiali svetainė | Geriausi viešbučiai ir kitos viešnagės vietos
  • Variantas, kai pasirodė
  • Visit Kaunas - Oficiali Kauno turizmo svetainė
  • Šablonas:Oficiali svetainė – Vikipedija

Atlikti naudojimosi mūsų paslaugomis analizę: naudojame Slapukais surinktą informaciją, kad išanalizuotume, kaip vartotojai naudojasi mūsų Svetaine ir kad paruoštume ataskaitas apie naudojimąsi mūsų Svetaine.

Taip pat naudojamės Slapukais, kad suprastume kaip jūs naudojatės mūsų Svetaine ir pagerintume jūsų patirtį bei Svetainės kokybę.

One-Bedroom Bungalow - Twin beds

Tikslinės reklamos teikimas: naudojame Slapukais surenkamą informaciją įgyvendindami savo teisėtus interesus ir tiekdami tikslinę reklamą. Kai tai būtina, norėdami šiuo tikslu naudoti Slapukus, paprašysime leidimo.

Только потому, что мы проводим время в разговорах, вспоминая былые события, или потому, что ежедневное пребывание в отхожем месте требует теперь больше времени и энергии, чем секс. Но это еще не значит, что мы старики. Николь усмехнулась. - Неужели дошло и до. - проговорила .

Jei suteikėte leidimą, jį bet kada galite atšaukti. Taip pat bet kuriuo metu galite nesutikti, kad jūsų asmeninius duomenis naudotume reklamos tikslais.

Slapukų nuostatai

Rinkos analizė: Slapukais surenkamą informaciją naudojame įgyvendindami savo teisėtus interesus ir vykdydami rinkos analizę tokią kaip rinkos pasiskirstymo arba tendencijų analizė, tyrimai apie pasirinkimus ir vartotojų elgseną, tyrimai apie produktus ar paslaugas ar rinkodaros ir reklamos efektyvumas arba kurdami produktus pvz.

Jei norite atsisakyti naudotis šioje dalyje aprašytais Slapukais, tačiau jums nesiūlomas joks tiesioginis atsisakymo naudotis Slapukais mechanizmas pvz.

Tačiau mums mūsų klubas — tai didžiulė, daugiatautė ir labai draugiška Koralinė šeima. Mes vieni pirmųjų pasaulyje pradėjome visapusiškai gilintis į geriamojo vandens kokybinę sudėtį, jos gerinimą ir visam pasauliui pasiūlėme produktą Coral-Mine. Šiandien jis populiarus ir parduodamas 37 pasaulio šalyse.

Tai įmonė, kuri valdo interneto svetainę suite. Mes neparduodame ir nenuomojame jūsų asmeninių duomenų.

SVEIKI UŽĖJĘ Į KOMPANIJOS CORAL CLUB SVETAINĘ

Duomenų saugojimas Yra skirtumas tarp sesijos Slapukų ir nuolatinių Slapukų. Sesijos Slapukai egzistuoja tol, kol užveriate savo naršyklę. Nuolatiniai Slapukai egzistuoja ilgiau ir nėra automatiškai sunaikinami užvėrus naršyklę.

oficiali svetainė dvejetainiai variantai 5 minučių strategija

Siekiame naudotis Slapukais arba leisti už mus diegti Slapukus, kurie veikia iki 5 metų. Tik išskirtinėmis aplinkybėmis, tokiomis kaip saugumo tikslais pvz.

DIEVO MEILĖ TAU 13d - Andrew Wommack - NELEIDŽIA NUSIDĖTI

Jei turite klausimų apie konkrečius Slapukų veikimo laikus, susisiekite su mumis toliau nurodytais būdais. Klausimai ir skundai Jei turite klausimų ar skundų apie tai, kaip apdorojame jūsų asmeninius oficiali svetainė, arba jei norite pasinaudoti savo teisėmis, kaip aprašyta šiuose nuostatuose, susisiekite su mumis book i-sanook.

oficiali svetainė aukščiausio lygio vadovų pasirinkimas

Taip pat, kilus klausimams ar turėdami skundų, oficiali svetainė susisiekti su savo vietine duomenų apsaugos institucija. Pakeitimai Verslas nuolat kinta, todėl kartais gali keistis ir šie Slapukų nuostatai.

Jei norite matyti šių nuostatų atnaujinimus, kviečiame reguliariai juos peržvelgti.