Parinkčių formulė


pradėjimas prekiauti dvejetainiais opcionais kaip greitai užsidirbti pinigų dvejetainiais opcionais

Kai pažymėsite šį žymės langelį, į įklijavimo sritį galite išvengti pakeistų reikšmių. Transponuoti Kai pažymėsite šį žymės langelį, nukopijuotų duomenų stulpelius pakeis į eilutes ir atvirkščiai.

strategijos pradedantiesiems dvejetainiais variantais inter rao variantas

Įklijuoti saitą Spustelėkite, jei norite sukurti saitą nukopijuotam langeliui -iams. Langelio parinkčių formulė tikrinimas ir taisymas įklijuotame formulėje Pastaba: Langelių nuorodos automatiškai koreguojamos, kai pjaunate nekopijuojate ir įklijuojate formules.

pasirinkimas ir tolerancija papildomų pajamų automobiliams

Įklijavę nukopijuotą formulę, turite patikrinti, ar naujoje vietoje visos langelio nuorodos teisingos. Langelio nuorodos galėjo būti pakeistos, atsižvelgiant į formulės naudojamą nuorodos tipą absoliutusis, santykinis arba mišrus.

Formulės juostoje pasirinkite nuorodą, kurią norite keisti. Paspauskite F4, kad perjungtumėte tarp nuorodų derinių ir pasirinktumėte norimą.

Išplėstinės parinktys

Daugiau informacijos apie langelių nuorodas rasite formulių apžvalga. Pavyzdžiui, Norėdami įklijuoti tik formatavimą iš nukopijuoto langelio, spustelėkite Įklijuoti formatavimą.

Dvejetainių parinkčių kainodara.

Šioje lentelėje rodomos galimos įklijavimo meniu parinktys: Piktograma.