Prekybos mokykla.


Pradžia » Apie mus m.

prekybos mokykla

Iki m. Įstaiga siekė tenkinti viešuosius interesus organizuodama  švietimo ir profesinio mokymo veiklą, sudarė galimybes įgyti vidurinį išsilavinimą, kvalifikaciją ir ar kompetencijas atitinkančias šiuolaikinį mokslo, technologijos, ekonomikos ir kultūros lygį, padedančias prekybos mokykla ir konkuruoti nuolat kintančioje darbo rinkoje.

prekybos mokykla

Nuo metų  Lietuvos Respublikos Vyriausybės potvarkiu, jis buvo perduotas Socialinės apsaugos ministerijos suaugusiųjų profesinio mokymo ir konsultavimo centro tarnybos reguliavimo sferai mokymo įstaigos pavadinimas keitėsi keletą kartų, o nuo   m. Sujungus dvi įstaigas m. MC — vienas iš didžiausių profesinio mokymo centrų Lietuvoje, teikiantis ugdymo ir pirminio bei tęstinio profesinio mokymo, neformalaus mokymo bei profesinės reabilitacijos paslaugas, atsižvelgiant į  nuolat  besikeičiančią situaciją darbo rinkoje ir visuomenės lūkesčius.

prekybos mokykla

Nuo m. Įstaigos buveinės adresas — Žirmūnų g.

Pradedam 2020 metus! Prekyba eBay, elektroninis verslas, Dropshippingas.

Profesinis mokymas vykdomas Druskininkų filiale, Zarasų ir Pakruojo skyriuose. Įstaigos juridinio asmens kodas — Įstaigos pagrindinė veiklos sritis — švietimas.

prekybos mokykla

Ateik, išmok, pritaikyk!