Skirtingomis kryptimis


skirtingomis kryptimis uždirba internetą

Patyrę keliautojai Karolis Mieliauskas ir Vitoldas Milius išvažiavo į kelionę aplink Lietuvą palei perimetrą žvyrkeliais.

Vienas — pagal laikrodžio rodyklę, kitas — prieš.

Martynas Vainorius Ir antras kartas, kai už tūkst.

Pasaulinė pandemija ir karantinas neleidžia jiems keliauti užsienyje, tad naujausias jų iššūkis — apvažiuoti Lietuvą žvyrkeliais, kuo arčiau pasienio.

Abu važiuoja po vieną, skirtingomis transporto priemonėmis, ir kad būtų išlaikomas saugus atstumas, nudūmė į skirtingas puses.

Vakar pagrindiniai biržos indeksai vėl stiebėsi į viršų, o kilimą paskatino kylanti naftos kaina bei viltys, kad ekonomikos gelbėjimo planas duos savo vaisių. Didžiausius kilimus vakar rodė naftos kompanijos.

Šioje situacijoje to daryti negaliu, tad važiuoju pasieniu. Skirtingomis kryptimis, kad Lietuvoje galima važiuoti motociklu. Juolab, kad esu vienas ir važinėdamas atokiais miškais nieko ir nesutiksiu.

skirtingomis kryptimis kaip didmiesčiuose užsidirbti pinigų per internetą

Vyrai panašiu metu ankstų ketvirtadienio rytą startavo Tartoko kaime netoli Šalčininkų. Karolis su motociklu patraukė į savo gimtųjų Druskininkų pusę ir važiavo pagal laikrodžio rodyklę, o automobilį vairuojantis Vitoldas — link Zarasų, prieš laikrodžio rodyklę.

skirtingomis kryptimis užsidirbti pinigų lažybose

Jų laukia maždaug 1 km kelias neasfaltuotais keliais bei vieškeliais. Man pačiam įdomu, per kiek laiko nuvažiuosiu šį maršrutą.

Nuorodos kopijavimas

Net nežinau, iki kur šiandien nuvažiuosiu, mat kelias — ne pats lengviausias. Pusė jo — geri platūs žvyrkeliai, kuriais galima lėkti greičiau, kita pusė — miško keleliai, kuriuose greitis neretai krenta iki nulio.

Nei Karolis, nei Vitoldas nelenktyniauja, jie važiuoja pagal kelių eismo taisykles, tačiau vis vien įdomu, kuris finišą pasieks pirmesnis. Pasak pačių iššūkio dalyvių, motociklas turi privalumą žvyrkelyje — ten jis gali lėkti greičiau.

Tačiau jam reikės dažniau stoti pildyti degalų atsargų.

skirtingomis kryptimis bitkoino kursas iki dolerio

Bet dabar dienos ilgesnės, tai skirtingomis kryptimis ilgai, degalinėse stoviniuosiu trumpai. Esu įpratęs vairuodamas valgyti mažai, kad neapsunkinčiau organizmo. Žvyrkeliais žemėlapyje nubraižytas maždaug 1 km maršrutas jiems naujas, toli gražu ir ne pats lengviausias.

Abu kelionės rezultatų neprognozuoja.

skirtingomis kryptimis 5 variantai