Voveraičių prekyba. UŽ PUSLITRĮ VOVERAIČIŲ – 4 EURAI


Taip įmonės asortimente atsirado šaldytos uogos ir vaisiai, taip pat daržovės. Gerokai atnaujinę gamybinę bazę, verslininkai didina šaldytos produkcijos gamybos apimtis.

opciono pradinė kaina yra

Šiuo metu įmonės teritorijoje Varėnoje pluša statybininkai ir įrengimų montuotojai - baigiami pastato renovacijos ir gamybinės bazės voveraičių prekyba darbai.

Veiklai modernizuoti, inovatyviai įrangai įsigyti ir jai automatizuoti įmonė pasinaudojo ir europine parama. Tad ir investuojame pirmiausia ne į išorinį pastatų ar teritorijos sutvarkymą, o į užsidirbti pinigų ant pono internete ir įrangą", - prioritetus dėsto R. Budrikienė, pasidžiaugdama įsigyta modernia šaldymo įranga, išplėsta šaldytuvų ir sandėlių baze.

Grybų versle - jau du dešimtmečius Sutuoktiniai Voveraičių prekyba ir Raida Budrikiai miško gėrybių verslą Varėnoje pradėjo m.

Voveraitės - tinkamiausios šviežių grybų prekybai, nes, su-darius tinkamas sąlygas, jų kokybė nepakinta ilgiausiai iš visų grybų.

Beveik visos atrinktos ir surūšiuotos šviežios voveraitės parduodamos užsienio prekybos tinklams, daugiausia eksportuojama į Vokietiją, Šveicariją, taip pat Austriją, Prancūziją, Belgiją, Italiją, Skandinavijos šalis. Pasak Vidmanto, einančio įmonėje komercijos direktoriaus pareigas, kiekvienais metais į vieną ar kitą šalį išvežami skirtingi grybų kiekiai tai priklauso nuo jų derliaus atskirose voveraičių prekyba su dauguma užsienio pirkėjų įmonė bendradarbiauja jau ne vienus metus.

Tiesa, gerus klientus reikėjo užsidirbti, užtikrinant produkcijos kokybę, stabilius kiekius ir tiekimą", - teigia V. Budrikis ir prasitaria, kad Lietuvą krėtusios krizės jų įmonė net nepajutusi. Ekologiškos miško gėrybės perkamos tik iš vienos vietos ir tik iš jos gyventojų. Kad gautume šį sertifikatą, kuriuo labai didžiuojamės, teko daug dokumentų pildyti, be to, šveicarai vertino ir pačios įmonės patikimumą, stabilumą", - įvertinimu džiaugiasi įmonės direktorė.

Voveraites verslininkai superka ne tik iš Lietuvos, Latvijos, bet ir Rusijos - iš pastarosios šalies atkeliauja bene didžiausi kiekiai, kasmet plečiamas ir tiekėjų ratas. Be šviežių, įmonė taip pat siūlo sūdytų, šaldytų ar džiovintų grybų. Tiesa, ši asortimento dalis nėra didelė, nors perdirbamos ne tik voveraitės, bet ir kiti Lietuvos miškuose augantys grybai.

Pasak įmonės vadovės, grybų verslas labai savitas ir specifinis, nes jau pats grybas išskirtinis produktas.

tendencijos prekybos įėjimo signalai

Niekada negali iš anksto numatyti grybų kainos ir kokybės, tad kaskart čia ir dabar tenka spręsti, ką su jais daryti. Be to, nuolat būtina išlaikyti tempą ir ritmiškumą.

prekybininko dienyno dvejetainiai variantai

Jei nespėji, kažko nepadarai, vadinasi, tu nereikalingas", - verslo specifiką atskleidžia R. Kadangi šviežios voveraitės buvo ir yra daugiausia pakuojamos į įvairią medinę pakuotę, tad dar verslo pradžioje nuspręsta veiklą išplėsti medinių pintų ir kaltų krepšelių gamyba. Dabar įmonėje gaminama skirtingų dydžių ir formų medinė pakuotė naudojama ne tik savo produkcijai, bet ir eksportuojama, daugiausia į Vokietiją - ją itin pamėgo pievagrybių, vaisių, uogų, daržovių pardavėjai, pastaruoju metu vis dažniau mediniais krepšeliais domisi ir gėlininkai.

Rinkėjai lyg išganymo laukia lietaus Žiemą iš susiuogautų pinigų pragyvenantys dzūkai žiūri į dangų.

Pašnekovai neslepia, kad galėtų įdarbinti dar bent pusšimtį žmonių, tačiau nei Varėnoje, nei Voveraičių prekyba neatsiranda norinčių ir galinčių dirbti. Pavyzdžiui, pernai, Vidmanto teigimu, įmonė galėjo supirkti ir parduoti gerokai daugiau voveraičių, tačiau pritrūko darbuotojų, nes, norint apsaugoti grybus nuo aplaužymų ir išsaugoti jų kokybę, geriausia juos rūšiuoti ne mašinomis, o rankomis.

Kai grybų rekordai – neprivalomi: šviežių voveraičių galima rasti ir parduotuvėse

Sezoninių darbuotojų paieškas sunkina ir tai, kad panašia veikla Varėnoje verčiasi dar kelios įmonės. Tad dabar sezoninius darbuotojus priimsime gerokai anksčiau ir išlaikysime ilgiau", - viliasi Raida.

robotas dvejetainiams variantams su signalais

Įmonėje įdarbinami ne tik darbingo amžiaus voveraičių prekyba, bet ir senjorai, moksleiviai, studentai. Pasak R.

  • Kas yra opcionų rinkos
  • Geriausias dvejetainių parinkčių vaizdo įrašo rodiklis
  • Grybų ir uogų perdirbėjai skundžiasi, kad Lietuvos miškuose — grybų mažai, daugėja žaliavos supirkėjų kaimyninėse šalyse, daugiau kaip trečdaliu smuko pardavimai į Vakarų Europos šalis.

Budrikienės, darbo įgūdžiams susiformuoti užtenka savaitės ar dviejų, svarbiausia, kad būtų noras dirbti. Sezoniniams darbuotojams mokama už atliktą darbą, dauguma jų per mėnesį užsidirba gerokai daugiau nei minimalų atlyginimą. Varomoji jėga - kūrybiškumas Pirmoji Baltijos šalyse įmonė įsigijo modernią švedų gamybos šokinio šaldymo įrangą, kurioje produktai šaldomi oro srautu iš visų pusių.

Tokia šaldymo technologija leidžia produktams nesušalti į gabalą, o išlikti biriems, net jei šaldomi apvirti, kitaip sakant, blanširuoti, produktai.

  • Kaip užsidirbti pinigų Kanadoje
  • Kaip pasitraukti iš vietinių bitkoinų
  • Prekiaujančiųjų voveraitėmis nedaug, mat vasaros pradžia lietumi neapdovanojo ir jau praėjusios karščio bangos išsausino miškus.

Pavyzdžiui, kad neapkarstų, voveraitės dažniausiai šaldomos apvirtos, tačiau jos nesulimpa, išlieka birios. Taip sušaldytus produktus patogu kalibruoti pagal dydžius. Jei nežinomi pirkėjai ir jų pageidavimai, užšaldyta produkcija kraunama į konteinerius ir laikoma minusiniuose oC šaldytuvuose.

sunkus uždarbis internete

Nors paruošimo šaldyti linija plovimas, apvirimas, atvėsinimas ir šaldymo įranga jau sukomplektuota ir naudota porą sezonų, tačiau įmonės vadovė sako, kad tai vis dar nėra galutinis variantas. Visa tai - fantazijos reikalas, nes technologinius procesus tenka patiems susidėlioti, šios informacijos neįmanoma rasti jokiame vadovėlyje", - kūrybiškumo ir praktikos svarba versle neabejoja R.

Kad būtų užtikrinta produktų kokybė, pagrindiniai procesai kompiuterizuojami. Šiemet įmonė įsirengė beveik 1 m2 sandėlį šaldytai produkcijai laikyti, kartu sukomplektuota ir visa reikalinga įranga, pradedant dujų rezervuarais ir vamzdynais, kompresoriais ir generatoriais, baigiant automatinėmis valdymo sistemomis.

Kaip įmonės išskirtinumą direktorė pamini ir tai, kad visi šaldyti produktai yra natūralūs, nenaudojami jokie priedai ar konservantai, o pakuojami jie be apsauginių dujų neigiamos temperatūros maždaug oC patalpoje. Jos teigimu, taip nepažeidžiamas režimas, produktai neatitirpsta ir nepakinta jų kokybė.

Pirmosios voveraitės: kaina pirkėjų nedžiugina

Nedidelius šaldytų produktų kiekius žmonės fasuoja rankomis. Tačiau galutinai įrengę naują sandėlį, pakeisime darbo schemą ir įdarbinsime įrengimus", - sako Raida. Įmonė siūlo ne tik vienos rūšies šaldytas uogas, grybus ar daržoves, bet ir jų mišinius, lanksčiai reaguoja į klientų pageidavimus. Didžiąją dalį šaldytų produktų verslininkai parduoda HoReCa sektoriui - restoranus, viešbučius, įvairias maitinimo įstaigas vienijančiam tinklui Lietuvoje.

Kviečia ūkininkus bendradarbiauti Naujas įmonės veiklos žingsnis ir etapas - ryšių su Lietuvos ūkininkais užmezgimas, galimybių ir pasiūlos išsiaiškinimas, sąlygų aptarimas. Verslininkai sutinka, kad tai nemenkas iššūkis, tačiau svarbiausia, kad technologiškai įmonė yra pajėgi susidoroti su naujomis užduotimis.

UŽ PUSLITRĮ VOVERAIČIŲ – 4 EURAI

Budrikiai neabejoja, kad bendradarbiavimas su šalies uogų, vaisių ir daržovių augintojais bus naudingas abiem pusėms. Tačiau mes galime pagelbėti, kai produkcijos nėra kur dėti, arba priauginama daugiau nei sugebame parduoti.

Svarbiausias reikalavimas, kad būtų siūlomos šaldyti tinkamų veislių uogos ar daržovės", - bendradarbiavimo privalumus vardija įmonės vadovė.

Ji įsitikinusi, kad įmonės asortimento papildymas šaldytomis daržovėmis leis plėstis ne tik jų įmonei, bet ir ūkininkams - žinodami, kad Lietuvoje yra galimybė parduoti užaugintą perteklinę produkciją šaldymui, ūkininkai galės jaustis stabiliau ir planuoti savo verslo plėtrą. Naujienų prenumerata.

Šių miško gėrybių sezonas pajūryje tradiciškai pradėtas voveraitėmis. Tiesa, norintiesiems pasmaguriauti teks pakratyti pinigines.